2010/2 kdv kanunu iç genelgesi

mükelefim 2010/2 kdv kanunu iç genelgesine göre tespit edilen faturaları incelendi bu genelgenin bir örneğinin e-postama gönderilmesini rica ediyorum. çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Uyarı !

Vergi , Sosyal Güvenlik, İş Mevzuatı , Muhasebe vb. konularında sorularınıza en kısa zamanda cevap alabilmek , diğer abonelerin sorduğu yüzlerce soruya verilmiş yanıtları incelemek için Maliye Postasına Abone olunuz.

Tel: 0312 (4180442,4180021,4258193)

Bu bölüm sitemizin ziyaretçilerine yardım için hazırlanmıştır. Bu bölümde yazılı olan bilgiler , Maliye Postası uzmanlarının okurlara tavsiye niteliğindeki görüşleri olup, herhangi bir kuruluşu veya kimseyi bağlayıcı nitelikleri yoktur. Okuyucuların burada belirtilen görüşlere göre hareket etmeden önce mutlaka, konularıyla ilgili mevzuattaki son değişiklikleri, ilgili kuruluş uygulamalarını, ilgili yargı kararlarını da araştırmaları gerekir. Burada yazılı soru ve cevaplardaki bilgi ve görüşlerden olayı doğabilecek ihtilaf veya sorunlarda Maliye Postası ve Maliye Postası uzmanları herhangi bir sorumluluk kabul etmez.